Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Ми хочемо, щоб Ваша робота в Інтернет по можливості була максимально приємною і корисною, і Ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інформації, інструментів і можливостей, які пропонує Інтернет. Особиста інформація Клієнтів, зібрана при реєстрації (або будь-яким іншим способом) переважно використовується для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до Вашими потребами. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам. Однак ми можемо частково розкривати особисту інформацію в особливих випадках, описаних в «Згоду з розсилкою»

Які дані збираються

При добровільної реєстрації на отримання розсилки Ви відправляєте своє Ім'я та E-mail   (Можливо інші дані) через форму реєстрації.

З якою метою збираються ці дані

Ім'я використовується для звернення особисто до вас, а ваш e-mail (і інші дані) для відправки вам листів розсилок, новин, корисних матеріалів, комерційних пропозицій цікавих саме для Вас. Ваші ім'я та e-mail (інші дані) не передаються третім особам, ні за яких умов крім випадків, пов'язаних з виконанням вимог законодавства. Ваші контакти на захищених серверах сервісів і використовуються відповідно до їх політикою конфіденційності. Ви можете відмовитися від отримання листів розсилки і видалити з бази даних свої контактні дані в будь-який момент, клікнувши на посилання для відписки, присутню в   кожному листі.

Як ці дані використовуються

На сайтах використовуються куки (Cookies) і дані про відвідувачів сервісів Yandex метрика і Google Analytics. За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою поліпшення його змісту, поліпшення функціональних можливостей сайту і, як наслідок, створення якісного контенту і сервісів для відвідувачів. Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував всі файли cookie або оповіщає про відправку цих файлів. Врахуйте при цьому, що деякі функції і сервіси не зможуть працювати належним чином.

Як ці дані захищаються

Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки. ми дотримуємося різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні заходи контролю за захисту інформації, зібраної в Інтернет. Наших співробітників навчають розуміти і виконувати ці заходи контролю, вони ознайомлені з нашим Повідомленням про конфіденційність, норм та інструкцій. Проте, не дивлячись на те, що ми прагнемо убезпечити Вашу особисту інформацію, Ви теж повинні вживати заходів, щоб захистити її. Ми настійно рекомендуємо Вам вживати всіх можливих заходів безпеки, щоб час перебування в Інтернеті. Організовані нами послуги і веб-сайти передбачають заходи щодо захисту від витоку, несанкціонованого використання і зміни інформації, яку ми контролюємо. Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність і безпеку своєї мережі і систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки допоможуть запобігти незаконний доступ до цієї інформації хакерів сторонніх організацій. У разі зміни цієї політики конфіденційності ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати повідомлення на свій e-mail. Для зв'язку з адміністратором сайту з будь-яких питань ви можете написати лист на   e-mail або в фейсбуці.

Згода з розсилкою

Заповнюючи форму на нашому сайті - ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності. Також ви погоджуєтеся з тим, що ми маємо право розголошувати ваші особисті дані в наступних випадках: 1) З Вашої згоди: У всіх інших випадках перед передачею інформації про Вас третім сторонам ми зобов'язуємося отримати Ваше явне згоду. Наприклад, ми можемо реалізовувати спільну пропозицію або конкурс з третьою стороною, тоді ми попросимо у Вас дозвіл на спільне використання Вашої особистої інформації з третьою стороною. 2) Компаніям, працюючим від нашого особи: Ми співпрацюємо з іншими компаніями, які виконують від нашого особи функції бізнес підтримки, в зв'язку з чим Ваша особиста інформація може бути частково розкрита. Ми вимагаємо, щоб такі компанії використовували інформацію тільки з метою надання послуг за договором; їм забороняється передавати цю інформацію іншим сторонам в ситуаціях, відмінних від випадків, коли це викликано необхідністю надання обумовлених послуг. приклади функцій бізнес підтримки: виконання замовлень, реалізація заявок, видача призів і бонусів, проведення опитувань серед клієнтів і управління інформаційними системами. Ми також розкриваємо узагальнену неперсоніфіковану інформацію при виборі постачальників послуг. 3) Дочірнім і спільним підприємствам: Під дочірнім або спільним підприємством понімаетс

КОНТАКТИ

м. Одеса, Михайлівська площа, 1

тел. +38 (067) 691 15 62

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Час роботи компанії:
ПН-ПТ 9:00-18:00

Please publish modules in offcanvas position.